Paralaksa tła

Zabiegi kosmetyczne na okolice oczu

logo-duze

Studio Papaya

 Magazyn o zdrowiu i urodzie, stylu życia, kuchni, aktywności fizycznej i podróżach. To także wskazówki i praktyczne porady.

www.studiopapaya.pl

Okolice oczu są niezwykle podatne na procesy starzenia. Z biegiem lat zanika tkanka podskórna i dochodzi do wiotczenia skóry, do zapadnięcia pewnych rejonów twarzy, szczególnie tych w okolicy oczodołu.

zabiegi-kosmetyczne-na-twarz-zdrowie-uroda-naturalnie2

Skóra w tym rejonie staje się cieńsza co daje efekt zasinienia oka – szczególnie w przyśrodkowej części oczodołu. Pojawiają się kurze łapki i bruzdy. Niekiedy problem cieni pod oczami i zbyt silnej mimiki dotyczy też osób młodych i wynikają z genetycznej budowy twarzy. W każdym z tych przypadków, zmiany te da się wyeliminować dobierając zabiegi odpowiadające potrzebom skóry. W przypadku oczu z zakresu medycyny estetycznej proponujemy kilka zabiegów takich jak: kuracja LIGHT EYES, zabiegi usieciowanym kwasem hialuronowym StylAge i Restylane czy botox w okolicy oczu.

Zabiegami uzupełniającymi mogą być peelingi medyczne takie jak Mandelac T (przeznaczony do walki z zasinieniem oczu) czy kwas ferulowy z witaminą C. Każda z kuracji może być łączona i gwarantuje wyjątkowe efekty.

Light Eyes? 

Kuracja preparatem Light Eyes przeznaczona jest dla osób, które chciałyby zniwelować delikatne zmarszczki, rozjaśnić skórę wokoł oczu czy zlikwidować obrzęk powiek. Zawarte w koktajlu substancje aktywne takie jak kwas hialuronowy, ruszczyk, jagoda czy witamina C skutecznie zwalczają takie problemu jak cienie pod oczami, opuchlizna czy zmarszczki. Zabieg poprawia mikrokrążenie i zwiększa elastyczność skóry, znacznie poprawiając wygląd okolic oka.

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Już jeden zabieg da widoczne rezultaty, jednak pełen efekt uzyskuje się po około 3-4 kuracjach.

Usieciowany kwas hialuronowy stylage, restylane, teosyl

Zabieg przeznaczony jest dla osób pragnących zlikwidować zagłębienia wokół okolic oczu – zmniejszyć tzw dolinę łez czy zredukować średnie i głębokie zmarszczki. Zabieg polega na wstrzyknięciu w zagłębienie oczodołu odpowiednio dobranego preparatu kwasu hialuronowego. preparatu kwasu hialuronowego. Na ogół jest to od 0,2 – 0,5 ml preparatu. Bezpośrednio po zabiegu , zmarszczki ulegają spłyceniu, a cienie stają się mniej widoczne. Twarz wydaje się na bardziej wypoczętą i młodszą. Do dwóch tygodni po zabiegu efekt jest jeszcze wyraźniejszy. Dodatkowo gęstość skóry zwiększa się, ponieważ oprócz efektu zwiększenia objętości, kwas hialuronowy wpływa pozytywnie na produkcję kolagenu.

Botox – Kurze łapki

Botox jest jednym z najpopularniejszych produktów służących do redukcji zmarszczek mimicznych. Botulina skutecznie łagodzi pracę mięśni, dzięki czemu oko odzyskuje młody i świeży wygląd. Zabieg sprawdza się również w przypadku młodych osób, u których zmarszczki spowodowane są zbyt silną mimiką twarzy. Botox stanowi wspaniałe uzupełnienie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. Każdy z zabiegów można łączyć z kuracjami pielęgnacyjnymi takimi jak np. Peeling Mandelac T, kwas ferulowy z witaminą C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *