Pedicure manicure hybrydowy Kraków - Studio pielęgnacji dłoni, stóp, manicure, pedicure w Krakowie, kosmetyki, zdrowie i uroda


Manicure hybrydowy

Studio pielęgnacji paznokci - nail design. 

Zaparaszamy do naszego salonu, plac Słowiański 4 w Krakowie

Rezerwacje telefoniczne: 509 554 395

 

Manicure Hybrydowy ORLY

Manicure hybrydowy ORLY który cechuje się wysoką trwałością i długo utrzymującym się blaskiem, całkowicie bezpieczny dla naturalnej płytki, pozwala jej zdrowo rosnąć i utrzymuje ją w doskonałej kondycji nawet po długim okresie noszenia. Nasze Krakowiskie studio pielęgnacji oferuje ok. 70 kolorów w tym także możliwość przygotowania kolorów na specjalne życzenie klientki. 

ORLY GEL FX - to system hybrydowy oparty na witaminach które oprócz pielęgnacji zapewnia bezpieczny i trwały manicure do 3 tygodni. Najważniejszą jego cechą jest BRAK POTRZEBY MATOWIENIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ. Manicure hybrydowy nie odpryskuje, a lakier hybdrydowy nie pęka ani nie podchodzi powietrzem.


Zabieg zawiera: Opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, nałożenie lakieru hybrydowego, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek. 

Czas trwania:
 zabiegu ok. 50 min.

Cena:
 90 zł

manicure hybrydowy kraków
pedicure hybrydowy kraków

Manicure Classic ORLY

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to efekt, który otrzymasz po zabiegu. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując. Przy użyciu specjalistycznych cążków i pilników manicurzystka usuwa zbędne skórki wokół paznokcia oraz nadaje mu pożądany kształt którego nie narzuca naturalny kształt palca i płytki paznokciowej.

Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek, peeling połączony z masażem dłoni, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek (podstawowa stylizacja paznokci) oraz aplikacja lakieru bądź odżywki do paznokci. 

Czas trwania: zabiegu ok. 50 min.

Cena: 45 zł

Italian Mandarin - Manicure z maską

Zabieg polecany dla osób których skóra dłoni jest sucha i szorstka. Ekstrakt z włoskiej mandarynki - zatrzymuje wilgoć w skórze i usuwa napięcie mięśni, olejek kokosowy - chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, przynosi relaks i poprawia stan suchej skóry, kwiat Tiare - działa przeciwzapalnie oraz goi drobne uszkodzenia i podrażnienia skóry a glinka wulkaniczna - wchłania zanieczyszczenia oraz wygładza naskórek zawarte w masce substancje odżywiają i regenerują skórę dłoni i paznokci. 


Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek, peeling połączony z masażem dłoni, maska, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek (podstawowa stylizacja paznokci) oraz aplikacja lakieru bądź odżywki do paznokci. 

Czas trwania: zabiegu ok. 60 min.

Cena: 99 zł


Manicure Mini

Salon kosmetyczny Papaya w Krakowie cieszący się dobrą opinią klientów zaprasza na zabiegi polegające na odświeżeniu paznokci. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy paznokcia i dogłębnie je nawilżają i regenerują. Przy użyciu specjalistycznych cążków i pilników kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt. Kształt, którego nie narzuca naturalny kształt palca i płytki paznokciowej. 

Zabieg zawiera: odsunięcie skórek bądź ich wycięcie, opracowanie kształtu paznokcia, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek. 

Czas trwania: zabiegu ok. 30 min. 
Cena: 35 zł

Pedicure Hybrydowy ORLY

Peducure hybrydowy w krakowie to idealne rozwiązanie dla kobiet które prowadzą intensywny tryb życia! Hybrydowy Pedicure ORLY GEL FX to system oparty na witaminach które oprócz pielęgnacji zapewnia bezpieczny i trwały pedicure do 3 tygodni. Najważniejszą jego cechą jest BRAK POTRZEBY MATOWIENIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ. Pedicure hybrydowy nie odpryskuje, nie pęka ani nie podchodzi powietrzem oraz schnie natychmiast pod lampą LED.

ORLY cechuje się wysoką trwałością i długo utrzymującym się blaskiem, całkowicie bezpieczny dla naturalnej płytki, pozwala jej zdrowo rosnąć i utrzymuje ją w doskonałej kondycji nawet po długim okresie noszenia. 

Autoryzowane studio pielęgnacji Papaya oferuje ok. 70 kolorów w tym także możliwość przygotowania kolorów na specjalne życzenie klientki. 

Zabieg zawiera: kąpiel stóp z solą morską, opracowanie skory stóp za pomocą frezarki, opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, peeling z masażem, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek oraz malowanie najwyższej jakości lakierami hybrydowymi ORLY. 

Czas trwania: zabiegu ok. 80 min.

Cena: 120 zł

Pedicure Mini

Zabiegi Pedicure w Krakowie proponowane przez Papaya w swojej bogatej ofercie między innymi zawierają podstawowy zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując. Przy użyciu specjalistycznych cążków i pilników pedicurzystka usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt. 

Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek (z wycięciem), odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek 

Czas trwania: zabiegu ok. 30 min.

Cena: 80 zł

Italian Mandarin - Pedicure z maską

Zabieg polecany dla osób których skóra dłoni jest sucha i szorstka. Ekstrakt z włoskiej mandarynki - zatrzymuje wilgoć w skórze i usuwa napięcie mięśni, olejek kokosowy - chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, przynosi relaks i poprawia stan suchej skóry, kwiat Tiare - działa przeciwzapalnie oraz goi drobne uszkodzenia i podrażnienia skóry a glinka wulkaniczna - wchłania zanieczyszczenia oraz wygładza naskórek zawarte w masce substancje odżywiają i reganerują skórę dłoni i paznokci. 


Zabieg zawiera: kąpiel stóp z solą morską, opracowanie skory stóp za pomocą frezarki, opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, peeling z masażem, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek oraz malowanie najwyższej jakości lakierami ORLY.

Czas trwania: zabiegu ok. 90 min.

Cena: 140 zł

Manicure i Pedicure dla kobiet w ciąży.

Ciąża to czas, w którym ciało kobiety wymaga szczególnej troski. Dlatego warto w wyjątkowy sposób zadbać o swoje dłonie. Wiadomo przecież, że nic tak nie poprawia samopoczucia przyszłej mamy jak chwila dla siebie. Studio pielęgnacji dłoni i paznocki Papaya proponuje polecany przez nasze klientki bezpieczny i sprawdzony zabieg manicure wykonany wysokiej jakości lakierami ORLY. Lakiery te nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych takich jak DBP, Toluenu oraz Formaldehydu. Są przebadane klinicznie i w 100% bezpieczne dla kobiet w ciąży. Do dyspozycji Pań mamy ok. 200 lakierów w najmodniejszych odcieniach.

Zabieg zawiera: odsunięcie skórek, opracowanie kształtu paznokci, odżywczy balsam, malowanie, relaksujący masaż dłoni. 

Czas trwania:
 zabiegu ok. 50 min.

Cena: 60 zł

  
  

PEŁEN CENNIK

  
MANICURE ORLY® PEDICURE 
Manicure biologiczny / klasyczny 35 zł

Pedicure + odżywka

80 zł
Manicure + odżywka 40 zł

Pedicure + malowanie

90 zł

Manicure + malowanie / french

45 zł / 55 zł

Pedicure MINI (opracowanie tylko stopy)

60 zł

EXPRESS manicure

40 zł

Pedicure MINI (opracowanie tylko palców + malowanie)

40 zł

Manicure ORLY® EPIX™ – system plastycznych, trwałych lakierów

55 zł

Pedicure ORLY® EPIX™

100 zł

Manicure męski

40 zł

Pedicure SPA ITALIAN MANDARIN (peeling + maska )

120 zł

Manicure japoński

45 zł

Pedicure dla kobiet w ciąży

100 zł

Manicure dla kobiet w ciąży

50 zł

PEDICURE HYBRYDOWY ORLY® GELFX™

 

ZABIEGI PIELĘGNUJĄCE DŁONIE

 

Pedicure Hybrydowy ORLY® GELFX™

120 zł

Manicure SPA ITALIAN MANDARIN (peeling + maska + malowanie)

99 zł

Pedicure Hybrydowy ORLY GELFX - french

130 zł

Kąpiel parafinowa dłoni (peeling + oliwka + krem)

40 zł

Pedicure Hybrydowy SPA (peeling + maska + lakier Hybrydowy)

140 zł

Kąpiel parafinowa dłoni – przy zabiegu

20 zł

Zdejmowanie lakieru hybrydowego ORLY – przy zabiegu

10 zł

MANICURE HYBRYDOWY ORLY® GELFX™

 

Zdejmowanie lakieru hybrydowego – nie ORLY

20 zł

Manicure Hybrydowy ORLY® GELFX™

90 zł

Pedicure MINI ORLY® GELFX™ (opracowanie tylko palców + lakier hybrydowy)

70 zł

Manicure Hybrydowy ORLY® GELFX™ - french

100 zł

DODATKOWA PIELĘGNACJA STÓP

 

Manicure Hybrydowy SPA (peeling + maska + lakier Hybrydowy)

110 zł

Malowanie kolor/ french manicure (baza-kolor-top)

15 zł / 20 zł

Zdejmowanie lakieru hybrydowego ORLY – przy zabiegu

10 zł

Malowanie ORLY®EPIX™

25 zł

Zdejmowanie lakieru hybrydowego – nie ORLY®

25 złPrzemalowanie (baza-kolor-top) 30 zł

Zdejmowanie lakieru hybrydowego + manicure japoński

50 zł  

Zdejmowanie lakieru hybrydowego + opracowanie paznokci

35 zł  

DODATKOWA PIELĘGNACJA DŁONI

   

Malowanie kolor / french manicure

   

(baza-kolor-top)

15 zł / 20 zł  

Malowanie ORLY®EPIX™

20 zł  

Przemalowanie (baza-kolor-top)

25 zł  

Naprawa złamanego paznokcia

5 zł  

Opiłowanie kształtu Paznokci

6 zł  

Peeling / maska

10 zł  

Usunięcie żelu

50 zł  

Zdobienie paznokci od

5 zł  

Cyrkonia 1szt

1 zł  
    
    


Rezerwacje telefoniczne: 509 554 395