Cennik
manicure & pedicure

Manicure Hybrydowy ORLY

Manicure hybrydowy ORLY który cechuje się wysoką trwałością i długo utrzymującym się blaskiem, całkowicie bezpieczny dla naturalnej płytki, pozwala jej zdrowo rosnąć i utrzymuje ją w doskonałej kondycji nawet po długim okresie noszenia. Nasze Krakowiskie studio pielęgnacji oferuje ok. 70 kolorów w tym także możliwość przygotowania kolorów na specjalne życzenie klientki.

ORLY GEL FX – to system hybrydowy oparty na witaminach które oprócz pielęgnacji zapewnia bezpieczny i trwały manicure do 3 tygodni. Najważniejszą jego cechą jest BRAK POTRZEBY MATOWIENIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ. Manicure hybrydowy nie odpryskuje, a lakier hybdrydowy nie pęka ani nie podchodzi powietrzem.

Zabieg zawiera: Opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, nałożenie lakieru hybrydowego, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek.

Czas trwania: zabiegu ok. 50 min.

Cena: 100 zł

Manicure Classic ORLY

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to efekt, który otrzymasz po zabiegu. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując. Przy użyciu specjalistycznych cążków i pilników manicurzystka usuwa zbędne skórki wokół paznokcia oraz nadaje mu pożądany kształt którego nie narzuca naturalny kształt palca i płytki paznokciowej.

Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek, peeling połączony z masażem dłoni, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek (podstawowa stylizacja paznokci) oraz aplikacja lakieru bądź odżywki do paznokci.

Czas trwania: zabiegu ok. 50 min.

Cena: 45 zł

Italian Mandarin – Manicure z maską

Zabieg polecany dla osób których skóra dłoni jest sucha i szorstka. Ekstrakt z włoskiej mandarynki – zatrzymuje wilgoć w skórze i usuwa napięcie mięśni, olejek kokosowy – chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, przynosi relaks i poprawia stan suchej skóry, kwiat Tiare – działa przeciwzapalnie oraz goi drobne uszkodzenia i podrażnienia skóry a glinka wulkaniczna – wchłania zanieczyszczenia oraz wygładza naskórek zawarte w masce substancje odżywiają i regenerują skórę dłoni i paznokci.

Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek, peeling połączony z masażem dłoni, maska, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek (podstawowa stylizacja paznokci) oraz aplikacja lakieru bądź odżywki do paznokci.

Czas trwania: zabiegu ok. 60 min.

Cena: 99 zł

Manicure Mini

Salon kosmetyczny Papaya w Krakowie cieszący się dobrą opinią klientów zaprasza na zabiegi polegające na odświeżeniu paznokci. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy paznokcia i dogłębnie je nawilżają i regenerują. Przy użyciu specjalistycznych cążków i pilników kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt. Kształt, którego nie narzuca naturalny kształt palca i płytki paznokciowej.

Zabieg zawiera: odsunięcie skórek bądź ich wycięcie, opracowanie kształtu paznokcia, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek.

Czas trwania: zabiegu ok. 30 min.

Cena: 35 zł

Pedicure Hybrydowy ORLY

Pedicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla kobiet które prowadzą intensywny tryb życia! Hybrydowy Pedicure ORLY GEL FX to system oparty na witaminach które oprócz pielęgnacji zapewnia bezpieczny i trwały pedicure do 3 tygodni. Najważniejszą jego cechą jest BRAK POTRZEBY MATOWIENIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ. Pedicure hybrydowy nie odpryskuje, nie pęka ani nie podchodzi powietrzem oraz schnie natychmiast pod lampą LED.

ORLY cechuje się wysoką trwałością i długo utrzymującym się blaskiem, całkowicie bezpieczny dla naturalnej płytki, pozwala jej zdrowo rosnąć i utrzymuje ją w doskonałej kondycji nawet po długim okresie noszenia. Autoryzowane studio pielęgnacji Papaya oferuje ok. 70 kolorów w tym także możliwość przygotowania kolorów na specjalne życzenie klientki.

Zabieg zawiera: kąpiel stóp z solą morską, opracowanie skory stóp za pomocą frezarki, opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, peeling z masażem, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek oraz malowanie najwyższej jakości lakierami hybrydowymi ORLY.

Czas trwania: zabiegu ok. 80 min.

Cena: 140 zł

Cennik szczegółowy

MANICURE ORLY®PEDICURE
Manicure biologiczny / klasyczny35 złPedicure + odżywka
80 zł
Manicure + odżywka40 złPedicure + malowanie
90 zł
Manicure + malowanie / french45 zł / 55 złPedicure MINI (opracowanie tylko stopy)
60 zł
EXPRESS manicure40 złPedicure MINI (opracowanie tylko palców + malowanie)
40 zł
Manicure ORLY® EPIX™ – system plastycznych, trwałych lakierów55 złPedicure ORLY® EPIX™
100 zł
Manicure męski40 złPedicure SPA ITALIAN MANDARIN (peeling + maska )
120 zł
Manicure japoński
45 złPedicure dla kobiet w ciąży
100 zł
Manicure dla kobiet w ciąży50 złPEDICURE HYBRYDOWY ORLY® GELFX™
ZABIEGI PIELĘGNUJĄCE DŁONIEPedicure Hybrydowy ORLY® GELFX™
140 zł
Manicure SPA ITALIAN MANDARIN (peeling + maska + malowanie)99 złPedicure Hybrydowy ORLY GELFX – french
150 zł
Kąpiel parafinowa dłoni (peeling + oliwka + krem)40 złPedicure Hybrydowy SPA (peeling + maska + lakier Hybrydowy)140 zł
Kąpiel parafinowa dłoni – przy zabiegu20 złZdejmowanie lakieru hybrydowego ORLY – przy zabiegu10 zł
MANICURE HYBRYDOWY ORLY® GELFX™Zdejmowanie lakieru hybrydowego – nie ORLY
20 zł
Manicure Hybrydowy ORLY® GELFX™
100 złPedicure MINI ORLY® GELFX™ (opracowanie tylko palców + lakier hybrydowy)70 zł
Manicure Hybrydowy ORLY® GELFX™ – french
115 złDODATKOWA PIELĘGNACJA STÓP
Manicure Hybrydowy SPA (peeling + maska + lakier Hybrydowy)110 złMalowanie kolor/ french manicure (baza-kolor-top)
15 zł / 20 zł
Zdejmowanie lakieru hybrydowego ORLY – przy zabiegu10 złMalowanie ORLY®EPIX™
25 zł
Zdejmowanie lakieru hybrydowego – nie ORLY®25 złPrzemalowanie (baza-kolor-top)30 zł
Zdejmowanie lakieru hybrydowego + manicure japoński50 zł
Zdejmowanie lakieru hybrydowego + opracowanie paznokci35 zł
DODATKOWA PIELĘGNACJA DŁONI
Malowanie kolor / french manicure
(baza-kolor-top)
15 zł / 20 zł
Malowanie ORLY®EPIX™
20 zł
Przemalowanie (baza-kolor-top)
25 zł
Naprawa złamanego paznokcia
5 zł
Opiłowanie kształtu Paznokci
6 zł
Peeling / maska
10 zł
Usunięcie żelu
50 zł
Zdobienie paznokci od
5 zł
Cyrkonia 1szt
1 zł