Cennik manicure & pedicure hybryda ORLY Gel FX

Plac Słowiański 4, Kraków

Godziny otwarcia:
Pn – Pt: 10 – 19
Sb: 10 – 15

Rezerwacje telefoniczne

509 554 395

Manicure Hybrydowy ORLY

Manicure hybrydowy ORLY który cechuje się wysoką trwałością i długo utrzymującym się blaskiem, całkowicie bezpieczny dla naturalnej płytki, pozwala jej zdrowo rosnąć i utrzymuje ją w doskonałej kondycji nawet po długim okresie noszenia. Nasze Krakowiskie studio pielęgnacji oferuje ok. 70 kolorów w tym także możliwość przygotowania kolorów na specjalne życzenie klientki.

ORLY GEL FX – to system hybrydowy oparty na witaminach które oprócz pielęgnacji zapewnia bezpieczny i trwały manicure do 3 tygodni. Najważniejszą jego cechą jest BRAK POTRZEBY MATOWIENIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ. Manicure hybrydowy nie odpryskuje, a lakier hybdrydowy nie pęka ani nie podchodzi powietrzem.

Zabieg zawiera: Opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, nałożenie lakieru hybrydowego, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek.

Czas trwania: zabiegu ok. 50 min.

Cena: 100 zł

Manicure Classic ORLY

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to efekt, który otrzymasz po zabiegu. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując. Przy użyciu specjalistycznych cążków i pilników manicurzystka usuwa zbędne skórki wokół paznokcia oraz nadaje mu pożądany kształt którego nie narzuca naturalny kształt palca i płytki paznokciowej.

Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek, peeling połączony z masażem dłoni, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek (podstawowa stylizacja paznokci) oraz aplikacja lakieru bądź odżywki do paznokci.

Czas trwania: zabiegu ok. 50 min.

Cena: 45 zł

Italian Mandarin – Manicure z maską

Zabieg polecany dla osób których skóra dłoni jest sucha i szorstka. Ekstrakt z włoskiej mandarynki – zatrzymuje wilgoć w skórze i usuwa napięcie mięśni, olejek kokosowy – chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, przynosi relaks i poprawia stan suchej skóry, kwiat Tiare – działa przeciwzapalnie oraz goi drobne uszkodzenia i podrażnienia skóry a glinka wulkaniczna – wchłania zanieczyszczenia oraz wygładza naskórek zawarte w masce substancje odżywiają i regenerują skórę dłoni i paznokci.

Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek, peeling połączony z masażem dłoni, maska, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek (podstawowa stylizacja paznokci) oraz aplikacja lakieru bądź odżywki do paznokci.

Czas trwania: zabiegu ok. 60 min.

Cena: 99 zł

Manicure Mini

Salon kosmetyczny Papaya w Krakowie cieszący się dobrą opinią klientów zaprasza na zabiegi polegające na odświeżeniu paznokci. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy paznokcia i dogłębnie je nawilżają i regenerują. Przy użyciu specjalistycznych cążków i pilników kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt. Kształt, którego nie narzuca naturalny kształt palca i płytki paznokciowej.

Zabieg zawiera: odsunięcie skórek bądź ich wycięcie, opracowanie kształtu paznokcia, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek.

Czas trwania: zabiegu ok. 30 min.

Cena: 35 zł

Pedicure Hybrydowy ORLY

Pedicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla kobiet które prowadzą intensywny tryb życia! Hybrydowy Pedicure ORLY GEL FX to system oparty na witaminach które oprócz pielęgnacji zapewnia bezpieczny i trwały pedicure do 3 tygodni. Najważniejszą jego cechą jest BRAK POTRZEBY MATOWIENIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ. Pedicure hybrydowy nie odpryskuje, nie pęka ani nie podchodzi powietrzem oraz schnie natychmiast pod lampą LED.

ORLY cechuje się wysoką trwałością i długo utrzymującym się blaskiem, całkowicie bezpieczny dla naturalnej płytki, pozwala jej zdrowo rosnąć i utrzymuje ją w doskonałej kondycji nawet po długim okresie noszenia. Autoryzowane studio pielęgnacji Papaya oferuje ok. 70 kolorów w tym także możliwość przygotowania kolorów na specjalne życzenie klientki.

Zabieg zawiera: kąpiel stóp z solą morską, opracowanie skory stóp za pomocą frezarki, opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, peeling z masażem, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek oraz malowanie najwyższej jakości lakierami hybrydowymi ORLY.

Czas trwania: zabiegu ok. 80 min.

Cena: 140 zł

Pedicure Mini

Zabiegi Pedicure w Krakowie proponowane przez Papaya w swojej bogatej ofercie między innymi zawierają podstawowy zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując. Przy użyciu specjalistycznych cążków i pilników pedicurzystka usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt.

Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek (z wycięciem), odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek

Czas trwania: zabiegu ok. 30 min.

Cena: 80 zł

Italian Mandarin – Pedicure z maską

Zabieg polecany dla osób których skóra dłoni jest sucha i szorstka. Ekstrakt z włoskiej mandarynki – zatrzymuje wilgoć w skórze i usuwa napięcie mięśni, olejek kokosowy – chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, przynosi relaks i poprawia stan suchej skóry, kwiat Tiare – działa przeciwzapalnie oraz goi drobne uszkodzenia i podrażnienia skóry a glinka wulkaniczna – wchłania zanieczyszczenia oraz wygładza naskórek zawarte w masce substancje odżywiają i reganerują skórę dłoni i paznokci.

Zabieg zawiera: kąpiel stóp z solą morską, opracowanie skory stóp za pomocą frezarki, opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, peeling z masażem, odżywczy balsam, olejek do paznokci i skórek oraz malowanie najwyższej jakości lakierami ORLY.

Czas trwania: zabiegu ok. 90 min.

Cena: 140 zł

Manicure i Pedicure dla kobiet w ciąży.

Ciąża to czas, w którym ciało kobiety wymaga szczególnej troski. Dlatego warto w wyjątkowy sposób zadbać o swoje dłonie. Wiadomo przecież, że nic tak nie poprawia samopoczucia przyszłej mamy jak chwila dla siebie. Studio pielęgnacji dłoni i paznocki Papaya proponuje polecany przez nasze klientki bezpieczny i sprawdzony zabieg manicure wykonany wysokiej jakości lakierami ORLY. Lakiery te nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych takich jak DBP, Toluenu oraz Formaldehydu. Są przebadane klinicznie i w 100% bezpieczne dla kobiet w ciąży. Do dyspozycji Pań mamy ok. 200 lakierów w najmodniejszych odcieniach.

Zabieg zawiera: odsunięcie skórek, opracowanie kształtu paznokci, odżywczy balsam, malowanie, relaksujący masaż dłoni.

Czas trwania: zabiegu ok. 50 min.

Cena: 60 zł

MANICURE ORLY® PEDICURE
Manicure biologiczny / klasyczny 35 zł Pedicure + odżywka
80 zł
Manicure + odżywka 40 zł Pedicure + malowanie
90 zł
Manicure + malowanie / french 45 zł / 55 zł Pedicure MINI (opracowanie tylko stopy)
60 zł
EXPRESS manicure 40 zł Pedicure MINI (opracowanie tylko palców + malowanie)
40 zł
Manicure ORLY® EPIX™ – system plastycznych, trwałych lakierów 55 zł Pedicure ORLY® EPIX™
100 zł
Manicure męski 40 zł Pedicure SPA ITALIAN MANDARIN (peeling + maska )
120 zł
Manicure japoński
45 zł Pedicure dla kobiet w ciąży
100 zł
Manicure dla kobiet w ciąży 50 zł

PEDICURE HYBRYDOWY ORLY® GELFX™

ZABIEGI PIELĘGNUJĄCE DŁONIE

Pedicure Hybrydowy ORLY® GELFX™
140 zł
Manicure SPA ITALIAN MANDARIN (peeling + maska + malowanie) 99 zł Pedicure Hybrydowy ORLY GELFX – french
150 zł
Kąpiel parafinowa dłoni (peeling + oliwka + krem) 40 zł Pedicure Hybrydowy SPA (peeling + maska + lakier Hybrydowy) 140 zł
Kąpiel parafinowa dłoni – przy zabiegu 20 zł Zdejmowanie lakieru hybrydowego ORLY – przy zabiegu 10 zł

MANICURE HYBRYDOWY ORLY® GELFX™

Zdejmowanie lakieru hybrydowego – nie ORLY
20 zł
Manicure Hybrydowy ORLY® GELFX™
100 zł Pedicure MINI ORLY® GELFX™ (opracowanie tylko palców + lakier hybrydowy) 70 zł
Manicure Hybrydowy ORLY® GELFX™ – french
115 zł

DODATKOWA PIELĘGNACJA STÓP

Manicure Hybrydowy SPA (peeling + maska + lakier Hybrydowy) 110 zł Malowanie kolor/ french manicure (baza-kolor-top)
15 zł / 20 zł
Zdejmowanie lakieru hybrydowego ORLY – przy zabiegu 10 zł Malowanie ORLY®EPIX™
25 zł
Zdejmowanie lakieru hybrydowego – nie ORLY® 25 zł Przemalowanie (baza-kolor-top) 30 zł
Zdejmowanie lakieru hybrydowego + manicure japoński 50 zł
Zdejmowanie lakieru hybrydowego + opracowanie paznokci 35 zł

DODATKOWA PIELĘGNACJA DŁONI

Malowanie kolor / french manicure
(baza-kolor-top)
15 zł / 20 zł
Malowanie ORLY®EPIX™
20 zł
Przemalowanie (baza-kolor-top)
25 zł
Naprawa złamanego paznokcia
5 zł
Opiłowanie kształtu Paznokci
6 zł
Peeling / maska
10 zł
Usunięcie żelu
50 zł
Zdobienie paznokci od
5 zł
Cyrkonia 1szt
1 zł