Na co zwracać uwagę przy wyborze odżywki i zalety marki Orly

[vc_row full_width=”stretch_row” el_class=”tresc-zew”][vc_column width=”1/4″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”30″ img_size=”180×180″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_column_text]

Magdalena Janusz

Ekspert w dziedzinie pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, manicurzystka, prowadzi prowadzi spotkania i szkolenia z zakresu profesjonalnego manicure. Prowadzi Studio pielęgnacji Papaya.

www.studiopapaya.pl

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar-blog”][/vc_column][vc_column width=”3/4″ el_class=”tresc-wew”][vc_column_text]

Na co zwracać uwagę przy wyborze odżywki?

Podstawową zasadą przy zakupie odżywki do paznokci jest odpowiednie dobranie jej do konkretnego problemu, który u siebie zdefiniujemy. Nie możemy zakupić odżywki, która wzmacnia i bardziej utwardzi, twarde paznokcie.

Do paznokci twardych, należy dobrać odżywkę, która ma właściwości uelastyczniające, nawilżające i zabezpieczające taki rodzaj paznokci przed bolesnymi pęknięciami.

Odżywki możemy ogólnie podzielić na dwie grupy:

Pierwsze to preparaty, które są odżywkami z możliwością stosowania ich, jako bazy pod lakier – produkty 2 w jednym. Druga grupa to preparaty wzmacniające, które stosujemy tylko i wyłącznie do regeneracji paznokci. W tym przypadku nie powinno stosować się na nich lakieru, ponieważ manicure nie będzie trwały.

W ofercie ORLY jest kilka odżywek, które skutecznie poprawiają stan paznokci. Odżywki te nie posiadają substancji uzależniających nasze paznokcie. W formule odżywek ORLY obecne są naturalne składniki odżywcze, ekstrakty oraz antyoksydacyjne witaminy, które maja za zadanie wzmocnić, uelastycznić oraz pobudzić paznokcie do wzrostu. Przy stosowaniu odżywek do paznokci powinnyśmy uważnie przeczytać zalecenia od producenta dotyczące aplikacji danej odżywki. Jeśli producent informuje nas, by daną odżywkę stosować przez okres dwóch tygodni, a następnie należy zrobić przerwę to musimy się tej instrukcji trzymać.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *